Naujienos
Tupac’o Shakur’o meilės laiškas parduodamas už 31 tūkst. eurų

tupac-shakurLegendinis reperis, muzikinę veiklą vykdęs 90-aisiais, Tupac‘as Shakur‘as yra vis dar prisimenamas bei iš jo vardo siekiama uždirbti parduodant įvairią atributiką ar perleidžiant jo kūrybą. Šįkart viename aukcione pasirodė skelbimas, jog parduodamas šio atlikėjo meilės laiškas, kuris buvo parašytas dar mokyklos laikais 1988 metais.

Ranka parašytas laiškas yra adresuojamas mokyklos meilei, kuri laiške minima Bethoveno vardu. Pasak „TMZ“, taip ši mergina buvo praminta todėl, kad ji buvo talentinga pianistė.

17-metis Tupac‘as rašė: „Kaip tu netrukus suprasi, aš negailiu žodžiu, kai kalbu apie savo jausmus. Tad, jei aš pasakysiu kažką gąsdinančio, prašau, nepanikuok, nes tampu per daug emocingu.“ Toliau Tupac‘as rašo apie savo jausmus Prince‘ui ir apie praeities nuoskaudas.

Šis laiškas yra parduodamas už beveik 31 tūkstantį eurų.

Šis laiškas nėra pirmasis pardavinėjamas Tupac’o asmeninis daiktas. Praėjusį mėnesį puslapis “Moments in Time”, pardavinėjantis žymiems žmonėms priklausančius atminimus, paskelbė aukcijoną šio reperio ranka rašytiems užrašams bei neišleistai muzikai. Taip pat, spalį buvo parduoti dar vieni jo laiškai už 240 tūkst. eurų.

https://www.instagram.com/p/BEWnno-Otl1/?taken-by=zakitann

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *