Naujienos
Trumpas labdaringos vakarienės metu pagyrė Kim ir Kanye Westus

JAV prezidentas Donaldas Trumpas yra mega žvaigždžių Kim Kardashian ir Kanye Westo didelis gerbėjas. Tai jis prisipažino per vieną labdaros vakarienę Kolumbuse ir pagyrė porą, pasakydamas, jog jie yra tikrai puikūs žmonės.

„Dabar mes puikiai sutariame, aš patinku Kanye Westui ir tai tikrai mane įkvėpė…Kanye Westas tikrai turi sugebėjimą pakylėti, ­­- Trumpas pareiškė. – Jis taip pat turi gerą žmoną, Kim, aš pasakysiu, yra tikrai puiki.“

37-erių Kardashian asmeniškai bendravo su Trumpu dėl Alice Marie Johnson bausmės dovanojimo. 63-ejų moteris kalėjime atsidūrė dar prieš 22 metus, kai buvo apkaltina narkotinių medžiagų platinimu. Iki Trumpo atleidimo jai buvo like kalėti dar 24 metus.

Trumpas Kim prašymu peržvelgė bylą ir atleido bausmę kalėjime tapusiai močiutei. „Alice buvo 62 ar 63, kai aš jai atleidau bausmę. Ji iš kalėjimo išėjo po šitiek metų, ir taip, kaip ji apkabino ir išbučiavo savo vaikus ir anūkus, ir kaip jie ją mylėjo, buvo labai gražu. Už tai buvo atsakinga Kim Kardashian, manau, kad tai buvo tiesiog nuostabu“ , – pasakojo Trumpas.