Naujienos
Taylor Swift tapo pirmąja moterimi, dukart laimėjusią metų albumo titulą

swifkePo šių metų Grammy apdovanojimų, įvykusiu vasario 15 dieną Los Andžele, Taylor Swift tapo pirmąja moterimi, kuri dukart laimėjo metų albumo titulą. Pop žvaigždės albumas „1989“ įveikė Kendricko Lamaro ir the Weeknd albumus, kuriems taip pat buvo žadamos pergalės, ir tapo geriausių metų albumu. 

Prieš užlipdama ant scenos atsiimti statulėlės, atlikėja pasveikino kartu kūrusį Jacką Antonoff ir apkabino Lamarą. Užlipusi ant scenos ji tarė: „Noriu padėkoti gerbėjams, kurie kartu su manimi jau 10 metų, ir akademijai už šią neįtikėtiną garbę bei mano bendradarbiams, kurie su manimi ant šios scenos.“ 

„Kaip pirmoji moteris, dukart laimėjusį Grammy metų albumo apdovanojimą, noriu visoms jaunoms moterims pasakyti, jog jūsų kelyje visada pasitaikys žmonių, kurie bandys jus nutraukti jūsų sėkmės siekimą ar prisiimti jūsų pasiekimus sau.“,- ji tęsė.

„Bet jeigu susikaupsite ties darbu ir neleisite jiems jūsų blaškyti, vieną dieną, kai būsite ten, kur ir norėjote, apsižvalgysite ir žinosite, kad tai buvote jūs ir jūsų artimieji, kurie visą tai pasiekė. Ir tai bus pats geriausias jausmas pasaulyje. Ačiū už šią akimirką.“,- Taylor užbaigė kalbą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *