Naujienos
Taylor Swift išgyrė naują „Kings Of Leon“ albumą

Pop žvaigždė Taylor Swift ką tik išleistam grupės „Kings Of Leon“ albumui negailėjo gerų žodžių. Dainininkė „Instagrame“ savo gerbėjams pristatė albumą „WALLS“ su teigiamu atsiliepimu: „Aš šio albumo laukiau taip ilgai, ir jis – nerealus, jums jo jūsų gyvenime labai reikia. Sveikinimai @kingsofleon #walls.”

https://www.instagram.com/p/BLjchNKhysD/

Grūpė naująjį albumą „Walls“ išleido spalio 14 dieną. Įraše galima rasti ne vien tik „Kings Of Leon“ atliktas dainas, bet ir kitų žymių atlikėjų, tokių kaip Coldplay, kartu įrašytas dainas. Pavadinimas „WALLS“ ne be reikalo yra iš didžiųjų raidžių – jis iššifruojamas į „We Are Like Love Songs“.

Kai britų naujienų tinklalapis „NME“ paklausė grupės lyderio Calebo Followillo, ar pastaraisiais metais grupės nariai nebuvo nukrypę nuo darbų su muzika, jis atsake: „Jei būtų sukurtas filmas apie mūsų gyvenimus, tai paskutinieji metai būtų itin įdomus. Ir toks akimirkos yra vertos filmo. Ką mes darėme anksčiau – klasiškas roko grupės elgesys – narkotikai, alkoholis ir merginos. Dabar mes mąstome kitaip ir tai, ką darome yra truputi daugiau.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *