Naujienos
Soulja Boy anksčiau numatyto laiko išleistas iš kalėjimo

Soulja Boy buvo paleistas iš kalėjimo po trijų iš aštuonių mėnesių bausmės atlikimo. Amerikiečių reperis buvo įkalintas po lygtinio paleidimo pažeidimo, kai buvo suimtas, būdamas viešumoje su užtaisytu ginklu. Anksčiau jis buvo teistas 2016 metų gruodį, o dar prieš dvejus metus – 2014 m. jam teko stoti prieš teismą dėl tos pačios priežasties.

Atlikus kratas 28-erių metų atlikėjo namuose, buvo rasta amunicijos bei ginklų, o tai draudžia jo lygtinio paleidimo sąlygas. Soulja buvo nubaustas aštuoniems mėnesiams kalėjimo. Tačiau tiek neprireikė, kad būtų paleistas – reperis kalėjime praleido tris mėnesius, tačiau dėl pavyzdingo elgesio ir perpildymo kalėjimuose, Soulja Boy buvo išleistas į laisvę ankstų sekmadienio (liepos 14 d.) rytą.

Reidas atlikėjo namuose vasario mėnesį, manoma, įvyko dėl įtarimų moters pagrobimu ir užpuolimu. Tačiau birželio mėnesį paaiškėjo, jog įrodymų yra per mažai, kad reperį nubausti ir šiuo nusikaltimu. Auka teigė, jog ji bandė išeit iš jo namų, tačiau Soulja Boy merginos neišleido ir pririšo prie kedės savo garaže. Ji teigė, kad tokioje būsenoje praleido šešias valandas.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *