Naujienos
Samas Smithas negali pakęsti vienos savo dainos

smiterisSamas Smithas kalbėdamas su „Billboard“ prisiminė apie prieš 2 metus išleistą albumą, sakydamas, jog jis nėra visiškai patenkintas savo darbu. 

Atlikėjas albumą, pavadinimu „In The Lonely Hour“, išleido dar 2014 metų gegužę. „Jis puikus, – jis teigė. – Tai tikrai gilus darbas – tai viskas, ką galiu pasakyti. Kartais prisimenu jį ir vis jį pamilstu. Dabar galiu pasakyti, kad į savo darbą įdedu dar daugiau širdies. Einu dar giliau. Negaliu tuo patikėti, bet aš tai darau.“

Žvelgdamas atgal į savo debiutą, Smithas pridūrė: „Yra keletas dainų, kurių tikrai nekenčiu, tačiau albumo pagrindas – „Stay With Me“, „I‘m Not The Only One“, tiksliau visos dainos ,išskyrus „Money On My Mind“,- jas myliu ir didžiuojuosi jų klasišku skambesiu, nes vis jų klausau ir man vis patinka. Muzika, kurią kuriu dabar – tai gražus mažas pokytis nuo ankstesnių [darbų] ir jis puikiai tinka.“ 

Britas atskleidė, jog jo įrašų kompanija spaudė kurti labiau šokiams tinkamą muziką. „Kai tik „Latch“ turėjo didelę sėkmę JK, mano kompanija šiek tiek sutrikome. Mes pamanėme, jog turėtume kurti šokių muziką, ir tai yra, ką girdžiu savo pirmajame albume.“, – jis pridūrė.

Atlikėjas sekmadienį vykusiuose Oskarų apdovanojimuose pelnė apdovanojimą už dainą „Writings On The Wall“, skirtą Jameso Bondo serijų tęsiniui „Spectre“. 
 

 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *