Naujienos
PRODIUSERIO IŠPRIEVARTAUTOS KESHOS GERBĖJAI SUSIRINKO Į PROTESTĄ

kickaAtlikėjos Kesha gerbėjai surengė protestą prie įrašų kompanijos „Sony“ biuro durų Niujorke savaitę po to, kai pop atlikėjai teismas nurodė, jog ji teisiškai negali nutraukti savo kontrakto su kompanija.

Teisme dainininkė nurodė, kad jos vadybininkas Dr Luke prieš dešimtmetį jai įmaišė narkotikų ir išprievartavo, tačiau Niujorko aukščiausiasis teismas nesuteikė leidimo nutraukti kontrakto anksčiau laiko.

Protestuojantys fanai tikisi, kad Kesha bus atleista nuo kontrakto su Dr Luke įrašų studija. „Tai ne tik dėl Keshos, tai dėl visų nukentėjusių nuo seksualinio prievartavimo, kurie nedrįsta žengti į priekį, – pasakojo vienas protesto dalyvis. „Tai yra daugiau nei dėl muzikos, o dėl situacijų, kuriose moterys yra nutildytos.“

Protestas suorganizuotas online aktivistų grupės „Care2“. Jos atstovas Lacey Kohlmoos leidiniui „Billboard“ teigė: „Nesvarbu, ar Keshos muziką kažką palietė asmeniškai, ši situacija parodo, kad seksualiai nukentėjusių žmonių interesų nepaisoma visame pasaulyje. Labai svarbu, kad „Sony“ suprastų, kokį sujudimą jie sukėlė. Todėl visi šie žmonės yra čia.“

Tuo tarpu, Dr Luke neigia kaltinimus ir per savo advokatą išleido pranešimą: „Aš neprievartavau Keshos ir niekada nesu su ja turėjęs lytinių santykių.“ Taip pat, jis yra įsitikinęs, kad šis jos žingsnis yra nulemtas pinigų.

Šią situaciją pakomentavo ir „Sony“. Kompanija teigia, kad nenulemia prodiuserio veiksmų ir neturi teisinių priemonių tai padaryti, tačiau palaiko atlikėją kaip tik įmanoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *