Rekomenduojame
„Pet office“ – visos paslaugos gyvūnams vienoje vietoje

Neseniai Lietuvoje startavo inovatyvus projektas gyvūnų mylėtojams bei paslaugas keturkojams bičiuliams ir jų šeimininkams teikiantiems specialistams. Kas slepiasi po „Pet office“ pavadinimu ir kodėl metas suskubti prie jo jungtis?

Beprecedentis projektas

Petoffice.lt yra analogų Lietuvoje neturintis projektas. Mūsų šalyje gyvena daugybė žmonių, kurie namais dalijasi su keturkojais bičiuliais. Esame gyvūnus mylinti tauta. Natūralu, kad yra ir didelis paslaugų gyvūnams bei jų šeimininkams poreikis. Deja, iki šiol norint rasti tinkamiausią veterinarijos kliniką, gyvūnų kirpėją, dresuotoją ar kitą specialistą tekdavo klaidžioti po internetą, naršyti ne vieną skelbimų portalą, kol galiausiai pavykdavo (arba ne) rasti idealiausią variantą. Todėl ir gimė internetinė platforma, kurioje būtų galima rasti išskirtinai tik paslaugas gyvūnams bei jų šeimininkams. Visas vienoje vietoje. Paslaugų spektras, kurį galima rasti petoffice.lt, yra išties platus: veterinarijos paslaugos, augintinių dresūra, šunų ir kačių kirpimas, gyvūnų viešbučiai ir auklės, augintinių veislynai, gyvūnų pervežimas, laidojimo paslaugos bei draudimas, prekės gyvūnams.

Kodėl verta jungtis?

Sunku ne tik rasti reikiamas paslaugas, bet ir jas pasiūlyti. Šiandienė rinka yra perpildyta, todėl lengva prasmegti pasiūlymų jūroje. Ypač kai skelbimas apie teikiamas paslaugas talpinamas bendrų skelbimų portaluose. Tuomet dresuotojas ar veisėjas atsiduria šalia buitinės technikos, nuomos skelbimų, net darbo pasiūlymų… Norint būti pastebėtiems tų, kuriems iš tiesų reikia jūsų paslaugų, verta registruotis petoffice.lt svetainėje. Tai nėra eilinis skelbimų portalas. Kaip minėta, čia yra tik išskirtinai gyvūnams bei jų savininkams skirtos paslaugos. Visos jos išdėstytos labai tvarkingai, aiškiai, suskirstytos į kategorijas. Vartotojas turi galimybę tiesiogiai kreiptis į paslaugų teikėją arba net siųsti bendras užklausas visiems, teikiantiems jam reikalingą paslaugą. Galima išsifiltruoti ne tik paslaugos tipą, bet ir regioną, kuriame ji teikiama. Taigi paslaugų teikėjai yra matomi savo potencialiems vartotojams, o šiems lengva vienoje vietoje rasti tai, ko reikia būtent jiems. Kiekvienas į sistemą keliamas skelbimas patikrinamas administratoriaus, kad būtų išvengta nelegalių paslaugų teikimo. Taigi tai paprastas, efektyvus ir saugus būdas skelbti bei gauti tikslingą informaciją apie paslaugas augintiniams ir jų šeimininkams.

Nemokama galimybė pranešti apie save

Narystė petoffice.lt svetainėje nieko nekainuoja, kaip nekainuoja ir paties skelbimo įkėlimas. Žinoma, yra papildomų mokamų galimybių, kurios skelbimą padaro dar patrauklesnį, matomesnį, tačiau, ar jas rinktis, ar ne, sprendžia pats paslaugų teikėjas. Taigi „Pet office“ platforma yra puiki galimybė viešinti savo teikiamas paslaugas tiek didelėms įmonėms, tiek savo verslą bepradedantiems specialistams. Čia matomas gali būti kiekvienas.

Svarbiausia kuo išsamiau užpildyti visas skelbimo skiltis, pateikti detalią informaciją apie teikiamas paslaugas, nepamiršti papildyti veiklą atspindinčių nuotraukų galerijos. Kuo aiškesnė ir išsamesnė informacija, tuo rimtesnis paslaugų teikėjas atrodo potencialių klientų akyse!

Parengė petoffice.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *