Rekomenduojame
Nuo gruodžio 2 d. Vilniaus Valdovų rūmai pasiners į nepamirštamą žiemos pasaką

Jau nuo gruodžio 2 d. Vilniaus Valdovų rūmai pasiners į nepamirštamą žiemos pasaką. Iškilioje vietoje, pačioje sostinės širdyje savo istoriją pradės projektas „Vilniaus Valdovų rūmų ledas“.

Unikali erdvė kvies visus vilniečius ir miesto svečius pajusti ir patirti magiškas žiemos akimirkas bei nuostabiai praleisti laiką su visa šeima, draugų ar kolegų kompanijoje.

Kas vakarą čia taip pat vyks analogų neturintis ledo šou „Legenda. Vilniaus sapnas“, kurį iš specialiai įrengtų tribūnų stebintys renginio dalyviai išvys moderniai atgimstančią geležinio vilko legenda ir kunigaikščio Gedimino sapno istoriją.

Legendos premjera įvyks gruodžio 2 dieną sostinės LDK Valdovų rūmų kieme, ant ledo. Toks daugiasluoksnio įspūdžio projektas Lietuvoje kuriamas pirmą kartą.

„Legenda. Vilniaus sapnas“ ištrins ribas tarp iliuzijos ir tikrovės. Šis futuristinių technologijų kupinas muzikinis spektaklis leis išgirsti miesto istoriją, pasakojamą šių dienų kalba.

Ant ledo ir aplink jį pasirodys dešimtys šokėjų ir dailiojo čiuožimo talentų, o unikalios projekcijos ant Valdovų rūmų fasado padės iškeliauti laiko koridoriais į tas dienas, kai šiose apylinkėse medžiojo kunigaikštis Gediminas, o kartu – pafantazuoti, kaip Lietuvos sostinė atrodys ateityje. 

Projektą organizuoja Lietuvos dailiojo čiuožimo federacija, o legendą kuria tarptautinė profesionalų komanda: režisierius Povilas Varvuolis, scenarijaus autorė Jurga Klimaitė-Riebling, kompozitorius Deivydas Zvonkus, choreografas Marijanas Staniulėnas, kostiumų dailininkas Egidijus Rainys, šviesos dailininkas Lukas Zaveckas, projekcijų dailininkai iš Latvijos „Kalvestudija“.

Kartu su čiuožykla ir tribūnomis Valdovų rūmų kieme stovės scena, kurioje vyks įvairūs koncertai ir kiti pasirodymai.

Prie pat Valdovų rūmų savo rezidencijoje visų lauks Kalėdų Senelis, kuris pakvies kartu įsiamžinti nuotraukoje, o taip pat savo mažiesiems draugams galės įteikti dovanų.

Šalia įsikurs kalėdiniais aromatais viliojančios kalėdinės krautuvėlės, kuriose kiekvienas galės susišildyti karšto šokolado puodeliu ar užkąsti ir atgauti jėgas po čiuožimo seanso.

Taip pat galėsite pasinaudoti specialiomis VENIPAK Kalėdų pašto paslaugomis ir išsiųsti spalvingus laiškus Kalėdų Seneliui.

„Vilniaus Valdovų rūmų ledo“ bilietus platina kakava.lt, daugiau informacijos apie erdvę ir joje veiksiančias pramogas galite rasti valdovurumuledas.lt arba projekto socialiniuose tinkluose.