Naujienos
„Netflix“ planuoja turinį padaryti prieinamą be interneto

netflixasKaip pranešama, populiariausias TV transliuotojas internetu „Netflix“ žada dalį savo turinio padaryti prieinamą be interneto. Šią funkciją panaikinę dar 2014, kompanijos vadovas Reedas Hastingsas apie tai prašneko optimistiškai, teigdamas, jog kompanija į tai turėtų pažvelgti platesniu kampu.

Vienas iš „Penthera“, kompanijos, kuriančios online turinio atsisiuntimo programinė įrangą tokioms platformoms, vadovų Danas Taitzas teigė, kad „Netflix“ tokią galimybę tikrai svarsto. „Iš savo šaltinių žinome, kad „Netflix“ turi planų paleisti tokį produktą. Mano spėjimu, tai turėtų įvykti dar šių metų pabaigoje“, – pasakojo jis.

Kitas ekspertas pabrėžė, kad visa tai priklauso nuo kitų TV kompanijų ir filmų studių, kurios kuria turinį. “Netflix” nebūtinai galės pateikti viską offline, tačiau daug filmų ir serialų turėtų būti prieinami be interneto.

“Netflix” atstovas spaudai per daug nekomentavo, sakydamas: “Kol mūsų visas demėsys yra skirtas transliavimo kokybės užtikrinimui, mes nuolat ieškome būdų, kaip mūsų produktą padaryti geresniu. Kol kas neturime, ką pasakyti.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *