Naujienos
Manuel Nox apie turą Europoje: kuriozai kurie nutinka, būna tik filmuose

„Living dead stars“ gerbėjai dažnai nežino ar atėjo į komedijos šou ar į koncertą, kodėl? 

Manuel Nox: Juokingiausius mūsų nuotykius rasite pasekę mus instagrame: https://www.instagram.com/m.nox_official/

Mes žiūrime į muziką rimtai, bet kai esame ant scenos, noriu, kad žmonės išėję prisimintų, jog turėjo gerą laiką ir draugams pasakotų, ką linksmo patyrė. 

Mūsų dainos rimtos, pavyzdžiui mūsų singlas „Redeem ourselves“: https://www.youtube.com/watch?v=rMPByhoFY-o&ab_channel=LivingDeadStars

Bet koncertuose man į galvą šauna kvailiausių idėjų. Pavyzdžiui, per koncertus įprasta, kad atlikėjai į publiką meta būgnininko lazdeles, ar gitaros mediatorius, o pas mane žmonės gali tikėtis, pavyzdžiui, sugauti virtuvinius valymo šepečius. Prieš vieną iš koncertų nusipirkau šūsnį šepečių ir koncerte mėčiau juos į minią. Juokingiausia, kad vienas metalo gerbėjas atėjo prie manęs po koncerto sugavęs vieną iš rožinių šepečių ir paprašė jį pasirašyti. Jis buvo labai laimingas, o aš pirmą kartą padėjau parašą ant virtuvės šepečio. 

Metalistai koncertuoja su rožiniais akiniais?

Manuel Nox: Mano įvaizdžio dalis įprastai yra ta, jog aš ant scenos būnu su akiniais nuo saulės, vadinamaisiais „aviatoriais“, o kartą, aš išėjau prieš tūkstantinę minią ne tik su „aviatoriaisׅ“, bet ant viršaus užsidėjau rožinius mergaitiškus akinius. Nemačiau realiai nieko, nemačiau net kur mikrofonas stovi. Padainavus pirmą dainą visiškai aklai, minia prapliupo kvatoti iš mano įvaizdžio. Bet jiems patiko. Gal reiktų taip dažniau?

Kodėl Jus nuolat prižiūri apsauga?

Manuel Nox: Nes aš jų niekad neklausau, ką jie sako. Jeigu jie sako man nelipti nuo scenos, nes aš ant jos nebegalėsiu užlipti neprisidaręs problemų, aš būtinai tą ir padarysiu. Arenų apsaugai aš didžiausias siaubas (juokiasi). Aš noriu sukurti beprotišką vakarėlį. Bet aišku, visada prisidarau bėdų. Buvo atvejų, kad nulipęs nebegalėjau užlipti ant scenos. Pakyla buvo per aukštai. Dainos metu šokinėjau, kabarojausi, ritausi ant scenos, bet niekaip neužlipau, ir apsauga bandė užkelti, bet nepavyko. Teko likti dainuoti ten kur buvau. Jau net nesuskaičiuoju kiek visokių daiktų sulaužiau ar suplėšiau taip šokinėdamas nuo scenos. Paskutinį kartą kabarojantis ant scenos suplėšiau savo diržą, kurį turiu nuo 15 metų. Visi tą matė ir juokėsi.

Turo autobuse ne ką mažiau nuotykių?

Manuel Nox: O ten tai verda tikras gyvenimas vertas filmo scenarijaus. Nebūna dienos, kad autobuse ko nors neprisidirbtume. Kartą aš tiesiog vos nesudeginau autobuso. Visi žino, kad aš esu ne koks kulinaras ir manęs geriau net neprileisti prie virtuvės ar ten esančių prietaisų, nes bus blogai. Vieną naktį, kol visi miegojo, aš išalkau ir galvojau, kad pasišildysiu maisto ir eisiu miegoti. Bet gavosi taip, kad man pradėjus šildyti maistą, aš buvau toks išsekęs po koncerto, jog tiesiog užmigau šalia mikrobangės. Kitas dalykas, kurį atsimenu tai buvo dūmų pilnas autobusas. Tada ne tik aš, bet ir visi kiti pabudo, laimei niekas neužsidegė, bet grupės nariai daugiau man nieko šildyti nebeleidžia.

Būna ir ne visai linksmų nutikimų?

Manuel Nox: Aš visada sakau, kad nesvarbu, kas nutiktų gyvenime, jeigu aš turiu sceną, aš ant jos užlipsiu net jeigu ir gyvenimas virstų aukštyn kojom. Dažniausiai taip nutinka, kad prieš koncertus kažkas įvyksta, bet Tu privalai viską pamiršti ir ant scenos žengti džiuginti žmones, net jeigu širdis plyšta. Šiuo atveju ne širdis plyšo, o pirštai lūžo. Prieš koncertą Londone, naktį autobuse vienas grupės narys man sulaužė kojos pirštą. Aš ėjau pro duris, o jis jas staigiai atidarė, smūgis buvo stiprus. Negana to, vėliau einant autobuse be batų, su kita koją įspyriau į šalia stovėjusią kėdę. Lūžo ir kitos kojos pirštas. Naktį važiavome į ligoninę ieškoti pagalbos, medikai patarė man atšaukti koncertą, tačiau tai net nebuvo variantas. Tad visą dieną, ir ant scenos ir visą naktį, aš linksminau žmones su abiejų kojų lūžusiais pirštais. Bet aš jau toks esu, padarysiu gyvenime viską, kad būčiau ant scenos ir, kad žmonės išėję iš mano koncertų išsineštų linksmiausius prisiminimus.

Manuel Nox „Queen“ koveris: https://www.youtube.com/watch?v=8_pd8yH30AM&ab_channel=ManuelNox