Naujienos
Katalikų vyskupas apie Madonną: „Ji yra atgrasi krikščionybei“

mdnnaMadonna, prieš pasirodant dviejuose renginiuose Naujojoje Zelandijoje šį savaitgalį, buvo sukritikuota vieno Romos Katalikų atstovo iš Naujosios Zelandijos. Šis vietinis šventikas Patrickas Dunnas viename interviu žvaigždę apibūdino kaip labai atgrasią katalikybei, tačiau neskatino boikotuoti jos pasirodymų.

„Nekeliu klausimų dėl kai kurių Madonnos darbų atgrasumo visam krikščioniškajam pasauliui, taip pat kitų religijų bei kultūrų atžvilgiu,- pasakojo Dunnas. – Čia, Naujojoje Zelandijoje, religija ne visada priimama rimtai, tačiau be krikščionybės čia yra ir keli kiti tikėjimai, kurie apima pusę populiacijos.“

„Daugiakultūrinėje aplinkoje, kaip Naujoji Zelandija, labai svarbu, kad pramogų atstovai nekištų savo įsitikinimų, kurie nebūtinai gali atstovauti daugumą.“, – jis pridūrė. 

Tai nėra pirmas kartas, kai Madonna buvo sukritikuota religijos atstovų. Dainininkės garsusis hitas „Like A Prayer“ ir vaizdo klipas buvo labai kontroversiškas dar 1989 metais. Tuomet Popiežius paskelbė boikotą jos „Blonde Ambition“ turui. Taip pat, neseniai jai teko girdėti kaltinimus, jog ji per savo pasirodymą sumenkino Filipinų vėliavą. Už tai jai gresia netekti teisės atvykti į šalį. 

Dainininkė, 2015 metais išleidusi „Rebel Heart“ albumą, šiuo metu keliauja su to paties pavadinimo turu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *