Naujienos
Kanye Westas vietoj koncerto į „Instagram” įkėlė 99 nuotraukas

knhisReperis Kanye Westas atšaukė savo koncertą Los Andžele vos kelias valandas iki jo pradžios, o vietoj koncerto į savo „Instagram” profilį įkėlė 99 nuotraukas iš mados žurnalo.

Pasirodymas arenoje buvo atsiprašymas fanams už tai, kad praėjęs koncertas buvo nutrauktas vos prasidėjęs dėl iškilusių bėdų atlikėjo balsui. Tačiau dėl neaiškių priežasčių žvaigždės gerbėjams nepavyko pamatyti Westo ant scenos. Kaip pranešama, pasirodymas buvo atšauktas prieš tris valandas iki šou pradžios. Laime, norėję pamatyti Kanye gyvai turi galimybę atgauti už bilietus sumokėtus pinigus.

Iškart po žinios paskelbimo Westas į savo „Instagram” profilį įkėlė 99 nuotraukas iš mados namų „Maison Margiela” žurnalų.

A photo posted by Kanye West (@kanyewest) on

A photo posted by Kanye West (@kanyewest) on

Pasirodymas turėjo įvykti sekančią dieną po koncerto Sakramente, kurį jis taip pat nutraukė anksčiau laiko po piktų kalbų apie Jay Z, Beyonce ir Hillary Clinton. Westas pasirodymą baigė vos po trijų dainų, po kurių sekė ilga kalba, kad Beyonce atsisakė atlikti dainą per „MTV VMA” apdovanojimus, nebent ji būtų laimėjusi metų vaizdo klipo apdovanojimą, įveikus Kanye ir Drake’ą.

Kanye žiūrovų miniai sakė: „Beyonce, aš įsižeidžiau! Nes girdėjau tave sakant, kad tu nekoncertuosi nebent laimėsi metų vaizdo klipo apdovanojimą prieš mane ir „Hotline Bling“. Mano nuomone, nereikėtų dėl to smerkti Beyonces, ji puiki. Taylor Swift yra puiki.“

Jis tęsė: „Mes visi esame puikūs žmonės, visi lygūs. Bet kartais mes per daug žaidžiame politiką ir pamirštame, kas mes esame – tam, kad laimėtume. Velniop laimėjimą! Velniop atrodymą kietai. Velniop buvimą kietu. Velniop visą tai!“

Pilną Kanye monologą iš koncerto galite paklausyti čia: 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *