Naujienos
KANYE WEST’AS NAUJOJE DAINOJE IŠSAKO NUOMONĘ APIE TAYLOR SWIFT

yeezisPanašu, jog Kanye West‘as pakeitė savo požiūrį ties dainininke Taylor Swift, jį išsakydamas naujame albume „The Life of Pablo“. Šio albumo, kuris buvo išleistas šiandien, vasario 12 d., dainoje „Famous“ atlikėjas repuoja: „I feel like me and Taylor might still have sex/ Why? I made that bitch famous“.

Šis albumas laikomas vienu laukiamiausių metų albumų, mat apie jį buvo kalbama visus 2015 metus. Reperio septintas albumas ne iš karto buvo pavadintas „The Life of Pablo“. Per metus pavadinimas buvo pakeistas keletą sykių. 2015 metų kovą albumas buvo pavadintas „So Help Me God“. Po kelių mėnesių jis tapo „Swish“, po to, keletą savaičių prieš išleidimą atlikėjas albumą pervadino į „Waves“. Galiausiai, twitteryje Kanye pranešė, jog naujasis albumas vadinsis „The Life of Pablo“.

West‘as albumo pristatymo proga surengė vakarėlį ir mados parodą Niujorko Madison Square Garden aikštėje. Taip pat, čia bus pristatyti ir trečioji Adidas Yeezy batelių serija, kurie buvo sukurti dirbant su Kanye. Šou buvo transliuojamas viso pasaulio kino teatruose gyvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *