Rekomenduojame
Jau sausio mėnesį Kaune – Europos dailiojo čiuožimo čempionatas

Jau sausio mėnesį Lietuva pasiners į magišką ledo, muzikos, šokio ir aistros pasaulį – sausio 10-14 dienomis Kaune, Žalgirio arenoje vyks 2024 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatas.

Tai – ypatinga proga, nes tokio lygio varžybos Lietuvoje bus surengtos pirmą kartą istorijoje, o Lietuvos čiuožimo bendruomenei, kuri kitąmet švęs savo šimtmetį, šis čempionatas taps išskirtiniu šansu pristatyti savo šalies grožį per septyniems šimtams milijonų žiūrovų, stebėsiančių tiesiogines transliacijas daugiau nei 60-yje Europos ir pasaulio valstybių.

Penkias dienas vyksiantis renginys prasidės su unikalia iškilminga atidarymo ceremonija sausio 10 dieną, o viską vainikuos nepamirštamas Gala vakaras sausio 14 dieną.

Čempionato logotipe susiliejančios upės sudaro stilizuotą pirmąją Kauno miesto vardo raidę. Kaunas – miestas sandaroje dviejų upių, kurių susiliejančios srovės teka viena jėga.

Logotipą lydi čempionato šūkis „We want more“ (liet. „Norime daugiau“). Anot istorinio Lietuvai renginio organizatorių, šiame šūkyje telpa noras ir siekis daugybės dalykų: meilės, pagarbos, taikos, pagalbos, šviesos, tiesos, rūpestingumo, tolerancijos, atradimų, pergalių, vilties ir visko, kas gali suteikti žmogui džiaugsmą, pilnatvę, gėrį ir vidinę ramybę.

Į senojo žemyno pirmenybes atvyks daugybė žymiausių šios sporto šakos žvaigždžių, taip pat būrys sirgalių iš Europos ir viso pasaulio.

Dėl pirmenybių medalių varžysis ir stipriausia Lietuvos šokių ant ledo pora – Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Lietuvos rinktinės garbę gins moterų ir vyrų rungčių atstovai, taip pat kylanti šokių ant ledo pora – Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala.

Bilietais į renginį prekiauja kakava.lt, visą reikiamą informaciją galima rasti oficialioje internetinėje svetainėje www.ec2024kaunas.lt bei čempionato socialiniuose tinkluose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *