Naujienos
Išplito gandai apie Beyonces „Destiny’s Child“ susivienijimą

„Destiny‘s Child“ gerbėjai mano, jog trijulė gali vėl susiburti kaip grupė, kuri susikūrė lygiai prieš 20 metų. Jie remiasi tuo, kad prieš keletą dienų „Instagrame“ buvo sukurtas oficialus „Destiny‘s Child“  profilis bei įkeltos senos grupės nuotraukos.

R&B merginų grupė susikūrė 1997-aisiais ir pardavė apie 60 mln. įrašų prieš iširstant 2006-aisiais. Šiais metais suėjo 10 metų kaip grupė susikūrė, o 2017 metais bus praėjęs dvidešimtmetis po grupės išsiskyrimo. Manoma, šia proga „Destiny‘s Child“ narės sukūrė „Instagram“ puslapį su trimis nuotraukomis. Ar tai tik simbolinis prisiminimas, ar rimtas pareiškimas pop muzikos gerbėjams apie vienos populiariausių R&B grupės grįžimą į sceną – galima tik spėlioti.

Nepaisant to, tinklalapis „Stereogum“ teigia, kad „Instagram“ puslapis yra tvarkomas „Legacy Recordings“, „Sony Entertainment“ dukterinė įrašų kompanija, kuri yra atsakinga už retrospektyvių įrašų leidybą. Taip pat, viena iš grupės narių Kelly Rowland, paklausta apie „Destiny‘s Child“ susivienijimą, teigė, kad tokių kalbų nebuvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *