Naujienos
„Green Day“ vokalistas Trumpą lygina su Hitleriu

armstrng

Interviu su žurnalu “NME”, pankroko grupė “Green Day” kandidatą į JAV prezidentus Donaldą Trumpą lygino su Hitleriu bei kritikavo šiuo metu esanti politinį klimatą Valstijose.

Grupės lyderis Billie Joe Armstrongas atskleidė, jog yra itin susirūpinęs dabartine pasaulio padėtimi, teigdamas, kad jo vaikai patirs nuolatines recesijas bei karus. “Negaliu patikėti, jog mes vis dar gyvi”,- jis sakė.

Kalbėdamas apie miljardierių, realybės šou žvaigždę Trumpą, Armstrongas sakė: “Aš bandau išsiaiškinti visą šitą Trumpo reikalą. Aš tiesiog pasimetęs. Aš nerimauju dėl visos šios situacijos. Kiekvieną rytą prabudęs susimąstai – kas dabar? Koks kvailas dalykas bus išsakytas? Koks naujas skandalas? Koks rasistinis komentaras? Daug mano dainų kyla ne iš pykčio, bet iš nerimo. Ir iš jausmo, jog esu pasimetęs šiame žaidime.”

„Trumpas neturi jokios aistros. Nenori jokio susižavėjimo niekuo išskyrus valdžią. Tai viskas, ko jis nori ir jis padarys bet ką, kad tai gautų. Ir mintis apie tokį vyruką, kaip jis, turintį galimybę pradėti atominį karą yra beproto baisi”, – pasakojo jis.

Dainininkas nevengia ir įžeidinėti politiko, mat per koncertus jis neretai pakeičia savo dainos „Holiday“ žodžius į priešiškus Trumpui. Neseniai Armstrongas politiką pavadino „baltųjų garbintoju“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *