Naujienos
Facebook’e buvo nutekintos asmeninės Adeles nuotraukos

adeleesŠį savaitgalį Adele ir jos šeima pasitiko su nemalonia žinia – buvo pavogtos jos asmeninės nuotraukos ir, maža to, paviešintos internete.

„Hello“ kūrėja, kaip pranešama, yra įniršus dėl šios saugumo spragos, kai į jos vaikino Simono Koneckio elektroninį paštą buvo įsibrauta programišio.

Adeles nėštumo metu padarytos ultragarso nuotraukos buvo vienos iš failų, kurie buvo nutekinti. Tarp kitų nuotraukų buvo ir jos su naujagimio sūnumi Angelo nuotraukos. Visos fotografijos buvo paviešintos tariamo gerbėjo facebook‘e.

Dar viena pavogta nuotrauka yra iš Adeles vaikystės. Nuotraukoje ji matoma besileidžianti čiuožykloje. Kitoje fotografijoje atlikėja guli su šampano buteliu ir cigarete.

27 metų moteris yra labai atsargi jos šeimos atžvilgiu, tad ši vagystė jai yra itin kandi žinia. „Kai pamačiau nuotraukas buvau įniršęs ir tuo pačiu metu nusiminęs dėl Adeles. Nuotraukos buvo labai asmeniškos ir neturėtų sklandyti internete. Manau, kad taip daryti yra šlykštu jos tariamų gerbėjų atžvilgiu ir tai turėtų būti sustabdyta,- pasakojo vieno laikraščio redaktorius, pamatęs nuotraukas internete. – Jos buvo per daug privačios, ypač skenuota ultragarso nuotrauka, kai ji buvo nėščia. Jei Adele būtų norėjusi pasidalinti nuotraukomis, ji tai būtų padarius pati.“

Adeles atstovas teigė, kad nuotraukos iš facebook‘o jau yra pašalintos.

Ši naujiena pasklido kelios valandos po to, kai internete buvo paviešintos Harry Styles ir Kendall Jenner intymios nuotraukos iš jų kalėdinės kelionės St.Barts‘e.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *