Naujienos
Edas Sheeranas ruošiasi išleisti dar vieną seriją singlų

eddyEdas Sheeranas, vos tik išleidęs rekordiškai parduodamą albumą „÷“, prasitarė, kad planuoja išleisti naują singlą, kurį įrašė praėjusiais metais Afrikoje.

Be to, atlikėjas atskleidė, kad turi daugiau neišleistų dainų, turėdamas mintyje savo kelionę į Ganą, kur kartu su Fuse ODG ir R2Bees įrašė seriją dainų.

„Mes prikūrėmė daug muzikos, viena daina pateko į albumą, o daugiau bus išleista vėliau. Tiesą sakant, bus išleidžiama daina su Fuse ir R2Bees“, – sakė Sheeranas naujienų leidiniui „The Sun“.

Pastaruoju metu Sheeranas tapo dažnas svečias Afrikoje. Neseniai jis grįžo ten filmuotis vaizdo klipe, skirtam raudonos nosies dienai, per kurią yra atkreipiamas dėmesys sergantiems vaikams.

Lankydamas vaikus Liberijos gatvėse, Sheeranas buvo sukrėstas jų padėtimi, tad nusprendė padėti penkiems našlaičiams. Dėka jo ir labdaros „Street Child“, penki vaikai yra priglausti vienoje šeimoje Liberijos sostinėje Monrovijoje. Vienas vaikas išreiškė dėkingumą atlikėjui, sakydamas: „Jei ne Edas ir „Street Child“, vis dar miegočiau kanojose paplūdimyje.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *