Naujienos
Drake’as kuria planus grįžti į televizijos ekranus

reikasDrake’as planuoja grįžti ten, kur pradėjo – į vaidybą. Dar prieš tampant žymiu reperiu, Drake’as šešerius metus nuo 2001 iki 2007 metų vaidino Jimmy Brooksą paauglių pamėgtame seriale “Degrassi: The Next Generation”.

Vaidybą jis paliko siekdamas daugiau laiko skirti savo muzikinei karjerai, tačiau dabar pasirodė pranešima, kad kai tik pabaigs koncertinį turą ir darbus ties naujais kūriniais, Drake’as imsis vaidybos.

“Vaidyba yra vienas iš tų dalykų, kuriuos darau nekantraudamas”, – reperis pasakojo. – “Manau, kad kai išleisiu “More Life”, imsiu daugiau reikštis vaidybos pasaulyje, galbūt net teks vaidinti puikius personažus.”

Atlikėjas neslėpė, kad galbūt norėtų būti vakaro šou vedėju, mat jis anksčiau du kartus sudalyvavęs “Saturday Night Live” kuriamose parodijose. “Norėčiau vieną dieną atsidurti tokioje vietoje, kur kas vakarą tektų dėvėti nuostabius kostiumus. Įsijungti Tomą Fordą kiekvieną naktį, prisėsti su taure vyno ir juoktis su žmonėmis, su kuriais praleidau ištisus metus bei suteikti jiems tai, iš ko galėtų gerai pasijuokti”,- Drake’as sakė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *