Naujienos
Deadmau5 apie savo naują albumą: „Man jis nebepatinka“

demau5Žymus elektroninės muzikos prodiuseris Deadmau5, tikrasis vardas – Joel Zimmerman, greitu metu išleis naują albumą, pavadinimu „W:/2016ALBUM/“. Įprastai atlikėjai savo naujus darbus giria ir itin laukia jų išleidimo datos, tačiau Deadmau5 šįkart yra nusiteikęs kitaip.

Atlikėjas savo „twitter“ paskyroje parašė seriją žinučių, ką jis galvoja apie savo naują albumą. Pasirodo, kūrinys išleidžiamas tam, kad „išsimokėtų didžiules sąskaitas“. Kaip teigė pats Zimmermanas, jam šis albumas net nepatinka. Jis mano, jog „W:/2016ALBUM/“ buvo sukurtas paskubomis, sulipdytas.

„Tai rimti meilės/neapykantos jausmai. Bet tai vis kažkas. Jau ir tai yra gerai, – jis rašė. – Galbūt jau laikas prisėsti ir padirbėti ties albumu, kuris man patinka ir kurį noriu sukurti pastaruosius 10 metų.“

Gerbėjų paklaustas, tai visgi kodėl jis tada išleidžia albumą, šis atsakė, kad jis turi milžiniškas sąskaitas.

„W:/2016ALBUM/“ yra aštuntas Deadmau5 albumas. Savo debiutinį darbą „Get Scraped“ išleido dar 2005 m., o daugiausiai dėmesio susilaukė 2008 m. išleistas „Ghosts’ N ‘ Stuff“, kuris neblogai pasirodė ir pasaulio topuose.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *