Naujienos
Charli XCX: „will.i.am savo dainas užpildo atsitiktiniais žodžiais“

willijamAtlikėjo will.i.am repas dažniausiai būna parašytas iš atsitiktinių besirimuojančių žodžių, mat jis tiki, kad šios dainų dalies niekas nesiklauso.

Britų dainininkė Charli XCX dirbo su „Black Eyed Peas“ lyderiu ties nauju albumu, kuris bus išleistas šiais metais. Žurnalui „Q“ ji papasakojo, ką reiškia dirbti su muzikos ikona. „Mes rašėme žodžius ir jis sako – čia rašyk bet kokius žodžius, niekas šitos vietos neklauso. Aš pamaniau, kad tai įdomi strategija. Tuomet aš perklausiau jo dainas ir supratau, kad jis iš tiesų tai daro! Jis iš tiesų tiki šia strategija! Bet tai labai linksmas būdas rašyti dainas“, – ji sakė.

Charli kituose interviu pasakojo, kad šis albumas bus vakarėlių dainų albumas, ir kad šiame darbe yra viena tema – šampanas.

„Supratau, kad kurti vakarėlių dainas yra taip pat teisinga kaip ir Adelei kurti ašaras liejančią muziką. Daugelis dainų vis dėlto yra apie šampaną: vakarėliai su šampanu, liūdesys su šampanu…“, – Charli tęsė.

Pasak dainininkės, šį, dar nepavadintą, albumą kurti jai buvo daug smagiau nei 2014-ais išleistą „Sucker“ bei šiuo nauju darbu ji yra itin patenkinta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *