Naujienos
Avicii po šių metų nutraukia atlikėjo karjerą

avickas assŠiandien, kovo 29 d., muzikos prodiuseris ir atlikėjas Avicii, tikrasis vardas Timas Berglingas, savo oficialioje svetainėje paskelbė ilgą pranešimą, kuriame jis teigia po 2016 metų atsisakantis gyvų pasirodymų.

Pranešime buvo rašoma, kad 2016-ieji bus paskutiniai metai, kai jis koncertuoja. Apie šį pranešimą jis jau pranešė prieš kelias dienas, kai „Twitteryje“ paskelbė nuotrauką su užrašu „Muzikos industrija niekada nebebus tokia pati (ang. The music industry will never be the same again)“, tačiau pranešimo turinio taip ir neatskleidė.

Po padėkos savo gerbėjams ir draugams, kurie padėjo susikurti tokią karjerą, Avicii rašė: „Mano kelias buvo pilnas sėkmių, tačiau tai nebuvo kelias vien be sunkumų. Per tą laiką aš suaugau tiek asmeniškai, tiek kaip atlikėjas. Daug išmokau apie save ir supratau, kad yra daugybė dalykų, kuriuos norėčiau daryti gyvenime. Turiu didelių susidomėjimų įvairiose srityse, bet yra tiek nedaug laiko jas visas išnagrinėti. Prieš dvi savaites radau laiko pervažiuoti JAV su savo draugais ir komanda, tiesiog pasidairyti ir pažvelgti į dalykus naujai. Tai tikrai padėjo man suprasti, kad turiu daryti pokyčius.“

„Mano pasirinkimai ir karjera niekada nebuvo grįsti materialiais dalykais, tačiau esu dėkingas už visas galimybes ir patogumus, kuriuos suteikė mano sėkmė. Esu palaimintas, jog galiu keliauti aplink visą pasaulį ir atlikti pasirodymus, tačiau dėl viso to, už mano, kaip atlikėjo ,gyvenimo neliko daug asmeninio gyvenimo. Tačiau aš niekada neatsisakysiu kurti muzikos – toliau tęsiu bendravimą su savo gerbėjais per muziką, bet nusprendžiau, jog 2016-ieji bus paskutiniai metai, kai darysiu pasirodymus. Išlydėkime juos su trenksmu! Dalis manęs sako „niekada nesakyk niekada“ – galbūt kada nors sugrįšiu…bet dar ne dabar.“, – jis atviravo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *