Naujienos
Alicia Keys tikisi paskatinti moteris nustoti slėptis po makiažu

Alicia-Keys-In-CommonAlicia Keys darydama fotosesiją savo naujo albumo viršeliui nusprendė nenaudoti jokio makiažo, o būti visiškai naturalia. Anot dainininkės, ji yra pavargusi slėpti savo veidą po makiažu.

Kai Alicia rašė savo šeštąjį albumą, ji suprato, kad didžioji jos dainų dalis yra apie jos trūkumus ir kompleksus arba apie tai, jog ji nori paslėpti tikrąją save, kad pritaptų žvaigždžių pasaulyje.

Atlikėja manė, jog palikti namus be makiažo būtų didelė klaida, tad parašė atvirą rašinį žurnalui “Lenny” apie spaudimą atrodyti tobulai. „Prieš rašydama naują albumą, susidariau sąrašą dalykų, nuo kurių aš pavargau. Vienas jų buvo, kaip moterims yra plaunamos smegenys, kad jos turi atrodyti lieknos, seksualios, trokštamos ar tobulos, – ji rašė. – Visa tai taip vargina bei yra neįmanoma.”

Vienu metu Alicia mane, jog ji nėra pakankamai graži, kad į ją galėtų žiūrėti visas pasaulis, todėl jos mintys sukosi vien apie jos netobulumą. Tačiau vieną kartą ji išdrįso surengti fotosesiją, kai ji atvyko tiesiai iš sporto salės be jokio makiažo. Nuotraukos iš šios fotosesijos ir tapo jos albumo viršeliu.

“Aš buvau priblokšta. Tapau nervinga ir jaučiausi nepatogiai. Mano veidas buvo visiškai naturalus. Buvau apsirengusi džemperį, – Keys pasakojo. – Bet prisiekiu, bet po to jaučiausi labiausiai laisva ir graži per visą gyvenimą. Nebenoriu dengtis.”

Alicia Keys tikisi, jog toks jos veiksmas paskatins pasaulio merginas elgtis panašiai ir sukels revoliuciją moterų kasdienybėje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *