Naujienos
Adele paaiškino, kodėl daugiau nebedarys koncertinių turų

adelePraėjusį vakarą (birželio 28 d.) pradėdama paskutiniąją savo turo, trukusio 15 mėnesių, dalį, Adele pranešė, jog tai gali būti jos paskutinis turas.

Jau kovo mėnesį Adele ant scenos atskleidė planus nebedaryti jokių turų: „Turai nėra mano stiprioji dalis…aplodismentai mane daro šiek tiek pažeidžiama. Nežinau, ar dar kada darysiu turą. Vienintelė priežastis, dėl ko aš tai darau, yra jūs.“

Vakar Adele pradėjo pirmąjį iš keturių paskutinių didžiausių pasirodymų Londono „Wembley“ stadione. Ranka parašytame lankstinuke, kurie buvo išdalinti koncerto metu žiūrovams, buvo paaiškinta, kodėl ji dvejoja ateityje leistis į tokią kelionę.

https://www.instagram.com/p/BV41D0HFHAz/

Adele rašė: „Taigi, po 15 mėnesių kelyje ir 18 mėnesių „25“ kūrimo, mes atėjome į pabaigą. Su turu keliavome per JK ir Airiją, Europą, Ameriką bei Australiją ir Naująją Zelandiją. Turas yra neįprastas dalykas, man tai nėra itin tinkama. Aš esu tikra namisėda ir džiaugiuosi smulkiais dalykėliais. Be to, esu dramatiška ir turiu tragiškų istorijų turuose. Jau turėjome 119 koncertų ir su šiais keturiais jau bus 123, kuriuose buvo didelis malonumas pasirodyti.“

„Šį turą dariau tik dėl jūsų, tam kad padaryčiau kažkokią įtaką jūsų gyvenime taip, kaip man darė mano mėgstamiausi atlikėjai. Norėjau, kad mano paskutiniai koncertai būtų Londone, nes nežinau ar dar kada turėsiu koncertinį turą, todėl norėjau kad paskutinis kartas būtų namuose. Ačiū, kad atėjote, už jūsų pakvaišusią meilę ir gerumą. Aš tai prisiminsiu visą gyvenimą. Myliu jus.“ , – ji užbaigė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *