Naujienos
Adamas Lambertas paneigė gandus apie Samą Smithą

lambertDainininkas Adamas Lambertas viename interviu išsklaidė visus gandus apie romaną su Samu Smithu. Šis žymus dainininkas buvo susaistytas žiniasklaidos po to, kai vieną vakarą buvo pastebėtas vaikštinėjant kartu su James‘o Bondo filmo „Spectre“ garso takelio kūrėju Niujorko gatvėmis, tačiau Adamas kategoriškai neigia apie artimus santykius su Smithu, kokį įspūdį sudarė įvairūs žurnalai.

„Vos pamatęs antraštes parašiau jam – „O Dieve, jie mano, kad mes susitikinėjam!”,- jis pasakojo „Britain‘s Metro“ laikraščiui. – Jeigu atvirai, mes nesam tokie artimi, tačiau jis mielas ir šaunus vyrukas.“

„Samas buvo su grupe draugų, kaip ir aš buvau su savo draugais, mes visi kartu gurkšnojome ir gerai leidome laiką“,- tęsė Lambertas.

Faktas, kad šios garsenybės nesusitikinėja neturėtų stebinti, mat Adamas Lambertas yra prieš susitikinėjimą su kitomis įžymybėmis. Šis principas atsirado, kai atlikėjas išsiskyrė su suomių televizijos žvaigždė Sauli Koskinenu.

Vis dėlto, antros pusės ieškojimas Adamui šiuo metu nėra prioritetas. Muzikantas yra itin užsiėmęs keliaujant po pasaulinį turą, taip pat visą vasarą bus pilną renginių su legendine grupe „Queen“. Nuo 2014 metų Lambertas prisijungė prie roko senbuvių iš grupęs „Queen“, pakeičiant vėlionį legendą Freddy Mercury.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *