Portalo informacija

TRUMPAI…

EuropeanHitRadio.lt/EHR.lt – tai didžiausias muzikos naujienų ir pramogų portalas Baltijos šalyse. Portale skelbiamos muzikos naujienos apie grupes bei atlikėjus, apžvelgiami karščiausi įžymybių gyvenimo užkulisiai, kas savaitę pateikiami oficialūs Europos šalių singlų topai, topai grojami “European Hit Radio” eteryje, radijo stoties programa, kita informacija. Per parą puslapio lankomumas svyruoja apie 5 000 unikalių lankytojų. European Hit Radio portalas pirmasis Lietuvoje pradėjo naudoti „vokišką“ standartą, kuomet šalia vardo ir pavardės skliausteliuose parašomas asmens amžius. Straipsnio pradžioje nurodomas miestas, kuriame vyko/vyksta/vyks aprašomas veiksmas. Tinklalapio redakcija visada stengiasi talpinti nuotraukas, susijusias su įvykiu.

FORUMAS…

European Hit Radio portale yra galimybė pasisakyti viena ar kita tema, užregistruoti naują temą arba pateikti komentarus jau esančioje. Galima diskutuoti apie bet ką – Europos topus, muzikos atlikėjus, kasdienybę ar … sexą!

DAINOS…

Svetainės lankytojų patogumui pateikiama dabar „European Hit Radio“ eteryje skambanti daina. Nurodomas atlikėjo vardas ar grupės pavadinimas, o taip pat metai ir mėnuo, kada pirmą kartą nuskambėjo daina „European Hit Radio“ programoje. Teikiama informacija apie prieš tai skambėjusias tris dainas bei netrukus skambančią dainą.

Portale esančias naujienas publikuoti savo svetainėje leidžiama tik gavus vyr. redaktoriaus sutikimą. Daugiau apie naujeinų publikavimą – ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS.