Rekomenduojame
Paaiškėjo, kas apšildys Jessie Ware koncertą Vilniuje

Liepos 23 d. Vilniaus universiteto botanikos sode tvyros ypatinga aura: cia savo pasirodyma surengs Jessie Ware, kurios romantiškos meiles balades paverge milijonus gerbeju visame pasaulyje.

Britu atlikejos pasirodymai pasižymi nuoširdumu ir romantiška nuotaika, todel nenuostabu, kad jos koncerta apšildys Ieva Zasimauskaite.

Tai bus ypatingai jaukus koncertas, kuriame dvi romaniškos sielos ir aksominio balso savininkes užliuliuos koncerto lankytojus savo dainomis. J. Ware ir I. Zasimauskaite – dvi ryškios asmenybes, kurios nebijo atverti savo širdžiu, parodyti tikru emociju ir kurios irode, kad romantika bei nuoširdumas gali buti be galo populiarus ir laukiami žiurovu.

Šiuo metu intensyviai koncertuojanti ir savo debiutinio albumo pristatymui besiruošianti I. Zasimauskaite nudžiugo sužinojusi, kad koncertuos vienoje scenoje su J. Ware, kurios dainu galima rasti jos megstamiausiu kuriniu grojaraštyje:

„Kai man paraše, kad kviecia apšildyti šia nuostabia atlikeja, pradžioje pagalvojau, kad kažka sumaiše ir pasakys, jog tai pokštas. Taciau kai patvirtino, iškart pradejau jaudintis, ar man tikrai pavyks. Pamenu, kai pirma karta išgirdau J. Ware daina „Say you love me“, jau tada norejau ja apkabinti ir pasakyti, kad ši daina yra absoliuciai „wow“! Man iki šiol sunku patiketi, kad dabar galesiu tai padaryti.

Ji – nuostabi ir aš be galo laukiu liepos 23 dienos, kai pamatysiu šia atlikeja ir išgirsiu dainuojant gyvai. Ši žinia – nuostabiausia gimtadienio dovana!“

J.Ware – viena iš populiariausiu šiu dienu atlikeju pasaulyje, kurios pavarde kasmet galima išvysti prestižiniu „Mercury Prize“, MOBO ir BRIT apdovanojimu nominantu sarašuose.

Debiutinis daininkes albumas „Devotion“, pasirodes 2012 m., po dveju metu išleistas antrasis „Tough Love“ ir pernai po pertraukos irašytas albumas „Glasshouse“ sulauke didelio tiek žiurovu, tiek muzikos kritiku liaupsu bei pateko i perkamiausiu Didžiosios Britanijos irašu Top 10.

 Lietuvos klausytoju pamegta britu atlikeja liepos 23 d. pristatys savo gerbejams dainas iš naujausio albumo „Glasshouse“ ir atliks žinomiausias savo kompozicijas iš praeitu albumu. „Iki šiol buvau išleidusi du albumus ir jutau, kad ne viskas, ka norejau pasakyti, buvo i juos sudeta.

Vis dar jutau kurybini alki. Mano dukra tapo mano muza ir ikvepe mane naujoms kompozicijoms. Pastarieji metai buvo labai intensyvus, o albumas atspindi visus mano pakilimus ir nesekmes, baimes ir, aišku, visa naujos gyvybes atsiradimo groži bei stebukla“, – apie naujojo albumo atsiradima pasakoja J. Ware.

Stebint tiek J. Ware, tiek I. Zasimauskaites pasirodymus, aplanko šilciausi jausmai, oras prisipildo švelnumo. Tobula savaites pradžia – taip butu galima apibudinti liepos 23 d. VU botanikos sode vyksianti koncerta.