Rekomenduojame
Nauja IN TRINITY sporto studija jau Lietuvoje

Vilniaus miesto centre, Aukštaičių g. 6 (Užupis), įrengta jauki treniruočių studija jau laukia lankytojų, norinčių išbandyti „In – Trinity“ ar „Mattwork“ treniruočių ciklus, kurie padės sustiprinti raumenis, tobulinti lankstumą ir koordinaciją. Svarbu paminėti, jog „In-Trinity“ treniruotės, tai naujovė ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Šią naujovę į Vilnių atvežė sertifikuota pilateso trenerė Margarita Lavrentjeva. Ji siekia, jog kiekvienas išėjęs iš treniruotės jaustųsi energingas, sveikas ir laimingas.
Susitikime Aukštaičių gatvėje 6 ir laimės bei geros savijautos link judėkime kartu.

APIE IN TRINITY

  • Dirbant su „In Trinity“ lenta vienu metu apkraunama daug kūno raumenų.
  • Nuolydis suteikia galimybę aktyvuoti blauzdos, sėdmenų ir galinius šlaunies raumenis.
  • Kadangi vienas lentos galas yra aukščiau nei kitas, ant lentos atliekami dinamiški judesiai aktyvuoja ekscentrinį raumenų susitraukimą, kuomet raumuo pailgėja, o vėliau grįžta į natūralią savo būseną. Ši fazė dar žinoma negatyvios judesio fazes pavadinimu. Judesiams tempiantis, jie įgyja nemažai jėgos, tad būtent ekscentrinės fazės metu išvystoma didžiausia jėga. Ant lentos tai pasiekti lengviau nei ant žemės.
  • Į program įtrauktos lazdelės suteikia lengvą pasipriešinimą ir prailgina rankos judesį. Jos gerina pusiausvyrą ir koordinaciją.
  • Lengvai prie lentos pritvirtinami diržai, atliekant sudėtingus pratimus, padeda išlaikyti stabilumą.
  • Ergonominiai turėklai prailgina lentos ilgį ir sukuria galimybę tempimo pratimus atlikti giliau ir efektyviau, o taip pat skatina išbandyti naujus, dar niekur ir niekada nebandytus judesius.
  • Lenta yra smėlio laikrodžio formos, o tai suteikia galimybę patogiai ant jos sėdėti.
  • Negatyvia erdve vadinamas tarpas tarp lentos ir žemės suteikia galimybę treniruotės metu pralplėsti judesių galimybes, kurių nebūtų, jei sportuotumėte ant žemės.

KAM TINKA?

„In Trinity“ treniruočių programa pritaikoma įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms, tad šią naujovę Lietuvoje gali išbandyti kiekvienas, norintis išbandyti efektyvų, dinamišką ir nenuobodų sportą.

Daugiau informacijos ieškokite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *