Rekomenduojame
Breto – dovanų parduotuvė

Ilgą laiką https://www.breto.lt/ žmonėms buvo žinoma kaip internetinė dovanų parduotuvė, siūlanti unikalius daiktus, balionus ir gėles. Smagu pranešti, kad sklandžiai einantis prekybai Breto tapo ir fizine parduotuve, į kurią gali užsukti kiekvienas, norintis nusipirkti įdomią dovaną, gėlių ar balionų savo šventei.

Kokias prekes rasite užsukę į Breto?

  1. Ateikite į Breto ir išeikite nešini išskirtiniais balionais. Fizinėje parduotuvėje rasite įvairiaspalvių balionų, guminių ir folinių, su užrašais ir be jų. Balionų lentynoje išvysite visame pasaulyje populiarių balionų skaičių ir balionų raidžių, net keturių spalvų: rožinės, mėlynos, sidabrinės ir auksinės. Balionai skaičiai ir raidės parduodami ir dideli, ir mažesni – pasirinkimas išties platus. Jeigu ieškote baliono ypatinga proga: vestuvių, išleistuvių, universiteto baigimo, vaikelio gimimo, krikštynų, mamos dienos, gimtadienio – tikrai tokį rasite. Balionų kainos yra įvairios, jos priklauso nuo baliono pasirinkimo: medžiagos, dydžio, užrašo. Jeigu planuojate pirkti didelį kiekį balionų, geriausia tai daryti internetu, kadangi jų pripūtimas užima laiko. Norint, kad balionai būtų pripūsti tam tikrą dieną, juos galima užsisakyti iš anksto, o atvykus į parduotuvę su specialistu suderinti balionų puokščių idėją. Jeigu žadate pirkti daug balionų ir norite juos prie ko nors pritvirtinti, Breto parduotuvėje galite įsigyti ir įvairių dydžių, formų ir spalvų balionų svarelių.
  2. Jeigu jums reikia gėlių – bus. Breto parduotuvėje jų tikrai rasite. Pardavėja jums pasiūlys įvairių rūšių gėlių: alstromerijų, frezijų, rožių, tulpių ir eustomų. Taip pat pagal jūsų prašymą galės jas surišti į unikalią puokštę, parduodi vienas, o gal net padaryti dėžutę. Vis dėlto, jeigu reikia puokštės ar dėžutės, prieš atvykstant patariama pasiskambinti ir susižinoti ar yra norimų gėlių, kadangi šios parduotuvės politika – parduodi klientams tik šviežias gėles. O šviežias gali tekti ir atsivežti. Taip pat puokštės ir dėžutės gamyba užtrunka, todėl jeigu nenorite gaišti laiko, užsisakykite tai iš anksto ir atvykite pasiimti tada, kai jūsų užsakymas bus įvykdytas.
  3. Parduotuvėje tikrai rasite dovanų įvairioms progoms: bernvakario ir mergvakario, vestuvių, gimtadienio, Kalėdų, tėvo ir motinos dienos, boso dienos ir kita. Galėsite įsigyti ir dovanas, skirtas antrai pusei, vaikui, mamai ar tėčiui. Breto parduotuvių lentynose pasisemsite namų dekoravimo idėjų ir įsigiję patinkančius daiktus (sieninį laikrodį, nuotraukų rėmelių, pagalvių, puodelių, žvakių, papuošalų dėžučių) savo namuose kursite jaukumą. Taip pat čia ras įvairiausių įdomių žaidimų net ir vaikai: 3D ir kitas dėliones, įvairiausių formų ir spalvų, su užrašais ir be jų taupykles, kojines muilo burbulams spardyti, šviečiančius žibintuvėlius, skėčius, pripučiamus kamuolius ir net garsą įrašančią varlę. Unikalūs žaidimai nustebins mažuosius ir su jais jie galės leisti savo laisvalaikį labai įdomiai. Beje, Breto parduotuvėje parduodamos ir įvairios smulkmenos, tokios kaip raktų pakabukai, rankų šildytuvai, įvairių formų tušinukai bei kiti aksesuarai, tinkantys kasdieniam naudojimui.

Reikia paminėti, kad prekes, gėles ir balionus galite įsigyti ir internetu, o juos atsiimti atvykę į Breto parduotuvę, esančią Vilniuje, Basanavičiaus g. 18. Parduotuvė dirba darbo dienomis nuo 09:00 – 19.00 ir šeštadieniais nuo 10.00 – 17.00. Atvykite jums patogiu laiku ir išeikite nešini ne tik įsigytais daiktais, bet ir šypsena veide.