Rekomenduojame
Balionai šį sezoną ant bangos

Daugelį metų gėlės buvo vienas pagrindinių kiekvienos šventės atributų: jomis puošdavo gimtadienius, krikštynas, vestuves, dovanodavo šventės kaltininkams ar panaudodavo kitoms reikmėms. Vis dėlto, reikia pripažinti, kad po truputį tradicija dovanoti gėles ir jomis puošti aplinką traukiasi į šalį užleisdama vietos ir balionams.

Drąsiai galima teigti, kad balionai šį sezoną ant bangos ir ne vienas žmogus juos renkasi vietoj gėlių dėl kelių svarių priežasčių:

  • Balionai, ypatingai foliniai, stovi ilgiau nei gėlės;
  • Balionais nereikia papildomai rūpintis;
  • Balionai patinka tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Pateikiame 5 įdomius būdas, kaip balionais dekoruoti šventę ar nustebinti artimą

  1. Foliniai balionai skaičiai ir raidės dabar ypatingai populiarūs, kadangi jais galima unikaliai dekoruoti bet kokią šventę: krikštynas, kūdikių sutiktuves, vestuves, gimtadienius, išleistuves ar net įmonės vakarėlį. Pasirinkę tinkamas spalvas ir raides galite formuoti norimus užrašus, tokius kaip šventės kaltininko vardą, įmonės pavadinimą, sveikinimą, o iš skaičių sudėtį svarbias datas. Tai balionai, kuriais galima išradingai papuošti ir pažymėti ypatingą dieną.
  2. Ar esate dalyvavę vaikelio lyties (angl. gender party) sužinojimo vakarėlyje? O galbūt patys ruošiatės jį surengti ir stinga idėjų? Įdėkite į dėžę tos spalvos balioną, kokia yra vaikelio lytis (rožinė – mergaitė; mėlyna – berniukas) ir leiskite vakarėlio metu atidaryti tą dėžę tėvams – iš jos išnirę balionai praneš apie laukiamo vaiko lytį. Balionai dėžėje – viena įdomiausių ir populiariausių idėjų norint nustebinti ne tik kūdikio tėvelius, bet ir šventės svečius. Į dėžę galite dėti ne tik spalvotus balionus, bet ir balionus su užrašu, pvz., „It‘s a girl“ – taip dar labiau paįvairindami šventę. Žinoma, iš dėžės išnyrantys balionai yra tinkami ne tik tokios šventės proga, jie gali būti ir netikėta dovana gimtadienio ar bet kokia kita proga. Balionų idėjas galite pasižiūrėti Breto.lt internetinės parduotuvės balionų kataloge.
  3. Kuo daugiau balionų, tuo galingesnis efektas. Pasirinkite patinkančiais vakarėliui spalvas ir įrenkite heliu pripildytų balionų kambarį. Toks balionų kambarys tinka norint nustebinti artimą žmogų ir stengiantis padaryti jam staigmeną. Balionų kambarys gali būti puiki vieta piršlyboms, kadangi suteikia efektingumo ir didingumo. Taip pat spalvos suteikia įdomumo nuotraukoms, tad balionų kambario idėja puikiai išpildo fotosesijų nuotraukas. Pripildykite patalpą balionais ir švęskite joje svarbias gyvenimo akimirkas.
  4. Balionų puokštė patiks ir vaikui, ir suaugusiam. Einate į vakarėlį ir nesugalvojate ką galėtumėte pridėti prie dovanos? Balionų puokštė – unikalu, gražu, o svarbiausia išlieka ilgam. Balionų puokštės efektas šventės kaltininkui suteiks pačias geriausias emocijas, kurios išliks dar ilgą laiką.
  5. Balionų arka. Iš balionų suformuota arka atrodo itin prabangiai, šventiškai ir įdomiai. Ji tiesiog šaukte šaukia žmones užeiti, todėl ją ypatingai tinka formuoti įmonės atidarymo proga. Pasirinkite balionų spalvas pagal įmonės logotipą ir unikaliu būdu praneškite visiems, kad jau dirbate ir kviečiate užeiti. Taip pat balionų arka įspūdingai atrodo fotografijose, todėl ją galite dažnai išvysti ir vestuvėse, pirmos Komunijos vakarėlyje, krikštynose. Šis balionų akcentas suteikia šventei išskirtinumo.

Išsirinkite mėgstamus balionus, žaiskite su jų spalvomis, derinkite tarpusavyje ir kurkite jaukią aplinką. Balionai gali tapti įdomia šventės tema, pagrindiniu akcentu ar priedu prie dovanos. Stebinkite jais savo artimus žmones ir unikaliai dekoruokite šventes.